AQUAdem, s.r.o.

Naše společnost se zabývá 3D měřením, dělením plošných materiálů vysokotlakým vodním paprskem, ale samozřejmě Vám můžeme nabídnout i další doplňující činnosti. zajištění následných dokončovacích operací pro zhotovení součásti.

S ohledem na Vaše potřeby, technologická a ekonomická hlediska, lze Vaši zakázku realizovat i jinými technologiemi dle Vašich požadavků a doplnit je dalšími operacemi, které povedou k Vašemu finálnímu výrobku. Součástí této služby je i zajištění materiálu na zhotovení Vaší zakázky.

Naše služby v oblasti CNC zpracování materiálů a dokončovacích operací

Pro zpracování Vašich zakázek používáme technologie CNC ohýbání na ohraňovacích lisech AMADA, CNC frézování a soustružení, pro montážní operace svařování, lepení a technologie PEMSERTER a HELICOIL, pro dokončovací operace a úpravy povrchu metody galvanického zinkování, pasivace hliníkových a duralových dílů, práškové lakování, tryskání balotinou a eloxování. Ke každému výrobku můžeme dodat kontrolní měřící protokol z 3D měření – nejmodernější technologie svého druhu, pomocí které dostanete jistotu, že námi dodaný výrobek odpovídá přesně Vašemu zadání.

Každého zákazníka samozřejmě v první řadě zajímá, kolik to bude stát. Z důvodu složitosti stanovení konečné ceny za zhotovení zakázky a mnoha hledisek, která ovlivňují tvorbu ceny, nelze vytvořit nějaký “univerzální” ceník. Naše společnost Vám nabízí zpracování cenové nabídky na základě Vámi dodaných informací do 24 hod.

Realizace zakázek “na klíč”

Vy pouze dodáte potřebná data a faxem nebo e-mailem zašlete objednávku. Naše společnost zajistí potřebný materiál, zpracuje zakázku a dopraví Vám hotové výrobky.